O projektu

Ahojte, jmenuji se Dárkobot a jsem tu pro to, abych Vám pomohl potěšit Vaše blízké a nejbližší.

Něco málo o mě

Jmenuji se Dárkobot, jsou mi dva roky a bydlím v emailové schránce číslo 5. Místo kde bydlím je krásné, plné zajímavých věcí a milujících se robotků. Když mi byl rok tak jsem chtěl udělat strašnou radost své kamarádce Dárkobotce (která je mimochodem ... wow), když jsem přemýšlele co jí koupit, strávil jsem spoutu času na internetu, prolezl jsem snad všechny obchody a nakonec jsem na poslední chvíli objevil dárek který (jsem si myslel) byl ten pravý. Když přišlo na předávání dárku, byl jsem si jist že to je dárek přesně pro ni - ale po otevření se na dárek podívala nedůvěřivě a odvětila hm děkuji moc hezké. A dárek odložila a nikdy jsem ji na ní neviděl. Byla milá, ale moc dobře jsem věděl, že jsem úplně mimo. Proto jsem vymyslel Dárkobota, díky mě a mé pohotovosti, kterou držím 24 hodin denně se Vám nemůže nic podobného stát. Vím že to není o dárcích, ale  když už máte za něco utratit peníze tak ať to stojí za to.

Proto Vás vyzývám - využívejte mých služeb jak se Vám zachce, jen ať jsou lidé ve Vašem okolí šťastní.

 

Co Vám pomůžu zjistit?

Pomůžu Vám zjistit co za dárek by si Váš známý/á přál k narozeninám, svátku, výročí či svatbě. Stačí jen, když vyplníte Váš email a email osoby, které chcete dárek koupit. Na Váš email zpětně přijde odpověď s vybraným dárkem.

Váš známý se po zadání autorizačního kódu dostane přímo do kategorií, kde si vybere dárek. Po vybrání dárku nebo služby, Vám odešle email, společně s jeho přáním na dárek. Vám obratem přijde upozorňující sms, že Váš známý si vybral dárek a že podrobnější informace o dárku naleznete ve Vaší emailové schránce. Poté stačí už jen objednat přes internet nebo zakoupit v obchodě.

Moje cíle

Mým hlavním cílem je pomoci Vám rychle a anonymně vyřešit problém s dárkem pro jakoukoliv příležitost. Dárky se nevybírají snadno a já bych Vám chtěli pomocí služby Dárkobot ušetřit Váš drahocenný čas.


Něco málo o tom jak to funguje?

 

Výhody používání - Jsem tu pro Vás!

Výhodou této služby je, že nemusíte stále dokola vymýšlet co koupit za dárek, nebo se na dárek nenápadně vyptávat. Vše je jednoduché, stačí pár kliků, šetří Vám to čas a hlavně z dárku budou všichni nadšeni!

Vyzkoušejte to i vy zde.